Флаєр — один із наймасовіших поліграфічних продуктів цього часу. Назва його походить від слова “Fly” — летіти, бо зазвичай друкується на легкому папері 90 г/м2 та форматі ⅓ формату А4, наслідком цього є його висока “летючість”.

Візитні картки (візитівки) стали тепер невід'ємним елементом бізнесового життя.
Історія активного використання візитних карток налічує понад 6 сотень років. Розвиток візитівок приписують Франції в період Людовика XIV, хоча винайдена вона була в Китаї за сотні років до цього. За цей час сильно змінювалася форма самої картки, але не зміст.

Вийдіть на вулицю та озирніться. В центрі кожного міста ви побачите розмаїті вітрини, які ваблять погляд барвистим дизайном, а на вулицях повз них частенько проносяться авто та автобуси з нанесеною на них рекламою. Це явище називається брендингом.

Уся поліграфічна діяльність починається з паперу. В давні часи були прийняті різні формати, проте незабаром усі розміри стандартувалися і залишилося лише два: ISO 216 та північноамериканський стандарт.
Базовим форматом у них є лист А0 — площею 1м² і співвідношенням сторін √2. Основною властивість цього формату є те, що розділений навпіл по довшій стороні, він утворить два листи із співвідношенням сторін √2. Таким чином ми отримали плеяду форматів від А0 до А7. Також малопоширеними форматами є В0 та С0 котрі мають відмінну схему розподілення.

Замовляйте тут

Заповніть невелику форму, в котрій вкажіть свої реквізити та побажання.

Завантажте прайс

Більше інформації і цифр в PDF з усіма нашими послугами. (оновлено 27.06.18)

Рекламно-поліграфічний центр "А1"

м. Тернопіль, вул. Руська, 13


Наші контакти:

(096) 027 00 44
(0352) 22 05 04
zaza.print@gmail.com